A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
1. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ (ANΑΒΛΗΘΗΚΕ)
2. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ.4-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ.4-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ.
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ .1-0
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
12. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
13. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
17. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ .0-2
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ.1-1
19. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.2-1
20. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ .1-1
21. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 .1-1
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.5-1
23. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ .2-3
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 23/10/16 11:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ.0-0
. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ .4-0
27. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ .6-0
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ . (ANΑΒΛΗΘΗΚΕ)
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
30. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
31. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
32. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ.0-2
34. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ.1-0
35. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Β.
37. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
40. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/10/16 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
43. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/16 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 23/10/16 12:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 23/10/16 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/16 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 .0-5
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ .1-3
49. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/10/16 11:00 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
50. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΝΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Σ.
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/10/16 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
53. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 23/10/16 11:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.
54. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.
55. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/10/16 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
56. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
57. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/10/16 14:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
59. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ .
61. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.0-2
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/10/16 11:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/10/16 11:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/10/16 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
Κύπελλο Τετάρτη 26/10/16 15:30
(4η φάση)
1.ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 26/10/16 15:30
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 26/10/16 15:30
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 26/10/16 15:30