Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βούλας Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ανθούσας Σάββατο 14/01/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 15/01/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 15/01/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
6. ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 15/01/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
7. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 15/01/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 15/01/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ραφήνας Σάββατο 14/01/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
11. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 14/01/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/01/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
13. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 14/01/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 15/01/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αφιδνών Κυριακή 15/01/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
17. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καλάμου Σάββατο 14/01/17 15:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
18. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Δροσιάς Σάββατο 14/01/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
19. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 15/01/17 15:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βούλας Κυριακή 15/01/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
22. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 15/01/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)