A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ . 2-1
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ . 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ . 3-0 (φωτο)
Η Διάνα Ηλιούπολης του ΄Ακη Μιχαηλίδη με γκολ των Παπαδημητρίου (65′) και Καλλέργη (75′,81′) πήρε τη νίκη και πλέον με νίκη μέσα στο Καματερό την τελευταία αγωνιστική κερδίζει την παραμονή ανεξάρτητα από τα υπόλοιπα αποτέλεσμα.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Άκης Μιχαηλίδης) Κόρρας, Γιαννακόπουλος, Βιτωράτος, Φαρμάκης, Νίκολι, Μπαλαφούτης Χ. (46′ Παπαδημητρίου), Παριανός (76′ Σούλας), Αναστασίου, Μπαλαφούτης Α. (83′ Σταθακόπουλος), Ρούσεφ, Καλλέργης.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (Φώτης Ζησάκης) Ηρακλής (76′ Πασβάντης), Σμπόρος (46′ Ανδρέου), Νταλίπι, Στασινόπουλος, Καντέλι, Σιώζος, Ερμάλ, Σκορδός, Τσακαλη (18′ Παληγεώργος), Σερδενές, Κούρτι.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ. 0-0 (φωτο).
Σε ένα ματς με ελάχιστες φάσεις Ηλιούπολη και Καματερό έμειναν στο 0-0. «Καθάρισε» και μαθηματικά με την παραμονή η Ηλιούπολη.
Δοκάρι: 47’ Ζουμπουνέλης
Διαιτητές: Αντωνίου, Καρατζίκας-Κουντουρέλης
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ: Αδάμης, Μπούρσαλης (79’ Χουχουλής), Σολδάτος, Τερλελής, Ρωμανός, Κυρίτσης, Ζουμπουνέλης (73’ Μυτιληνός), Σκούρας, Αράπη, Κόκορης, Γκολφινόπουλος
ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Μητρούσης, Κοντόσταυλος, Πιτέλης (46’ Βασιλείου), Παππάς, Λιόνας, Ξενάκης, Ντάτης, Τσιργιώτης (66’ Σαλαπάτας), Αγκόλι, Καλογερόπουλος Γ. (46’ Κανατσέλης), Λέκκας
Δοκάρι: 47’ Ζουμπουνέλης
Διαιτητές: Αντωνίου, Καρατζίκας-Κουντουρέλης
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ: Αδάμης, Μπούρσαλης (79’ Χουχουλής), Σολδάτος, Τερλελής, Ρωμανός, Κυρίτσης, Ζουμπουνέλης (73’ Μυτιληνός), Σκούρας, Αράπη, Κόκορης, Γκολφινόπουλος
ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Μητρούσης, Κοντόσταυλος, Πιτέλης (46’ Βασιλείου), Παππάς, Λιόνας, Ξενάκης, Ντάτης, Τσιργιώτης (66’ Σαλαπάτας), Αγκόλι, Καλογερόπουλος Γ. (46’ Κανατσέλης), Λέκκας
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ. 1-0
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ . 1-0
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ. 1-0
8. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ. 3-2
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 4-1
10. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ . 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
11. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004. 5-2
12. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 0-4
13. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ. 0-0
14. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ. 2-1
15. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ. 2-0 (φωτο)
16. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ . 0-1
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ. 2-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. 1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ. 1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ . 5-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ. 4-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΦΟΒΟΣ. 7-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ. 2-1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ. 1-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ . 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
18. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ. 3-1