Β Κατηγορία 1ος Όμιλος  KYΡΙΑΚΗ 14-05-17  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(30η αγωνιστική)
10. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
12. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ .2-3
13. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ.1-3
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ .3-1
15. ΙΑΣΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ.4-3
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ .2-3
17. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ .2-2
18. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .6-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
26. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ  .3-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ.4-1
29. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ .1-1
30. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ .5-1
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ.4-0
32. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ.1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
35. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ.1-3
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ .2-1  ΦΩΤΟ
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ.2-2
38. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ.4-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
40. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ.1-2
41. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ.4-1
42. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ.3-0
43. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.1-8
44. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ.0-2
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.8-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ .2-1
49. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ.3-1
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ.0-1
51. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ .1-0
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2ου Ομίλου (θέσεις 14-15)
(1η αγωνιστική)
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ . 2-0 παρ.
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
(1η αγωνιστική)
2. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ . 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
3. ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ . 1-0
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ. 5-0
5. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004. 4-3
6. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 0-0
7. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ . 2-2
8. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ. 2-2
9. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ . 0-4
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ . 4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
11. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ. 4-3
12. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. 1-1
13. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ . 1-0
14. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ. 3-0
15. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΦΟΒΟΣ . 6-1
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ . 3-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ. 0-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
18. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ . 3-2
19. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ . 2-2
22. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ . 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος  KYΡΙΑΚΗ 14-05
(30η αγωνιστική)
10. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
12. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ .2-3
13. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ.1-3
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ .3-1
15. ΙΑΣΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ.4-3
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ .2-3
17. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ .2-2
18. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .6-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
26. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ  .3-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ.4-1
29. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ .1-1
30. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ .5-1
31. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ.4-0
32. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ.1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
35. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ.1-3
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ .2-1
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ.2-2
38. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ.4-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
40. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ.1-2
41. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ.4-1
42. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ.3-0
43. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.1-8
44. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ.0-2
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.8-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ .2-1
49. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ.3-1
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ.0-1
51. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ .1-0
error: Content is protected !!