Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
——————-

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Έναρξη 16-17/09/2017. »ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ»

1η αγωνιστική 16η

Χαραυγιακός-Άρης Πετρ.

Πεύκη-Πετράλωνα

Χολαργός-Διάνα Ηλ.

Φωστήρας Ηλ.-Χαϊδάρι

ΓΣ Αργυρούπολης-ΑΟ Περιστερίου

Σούρμενα-Ηλιούπολη

Άγιος Θωμάς-Πανερυθραϊκός

Χαλάνδρι-Αθηναΐδα
2η αγωνιστική 17η

Χαλάνδρι-Χαραυγιακός

Άρης Πετρ.-Πεύκη

Πετράλωνα-Χολαργός

Διάνα Ηλ.-Φωστήρας Ηλ.

Χαϊδάρι-ΓΣ Αργυρούπολης

ΑΟ Περιστερίου-Σούρμενα

Ηλιούπολη-Άγιος Θωμάς

Αθηναΐδα-Πανερυθραϊκός
3η αγωνιστική 18η

Πεύκη-Χαλάνδρι

Χολαργός-Άρης Πετρ.

Φωστήρας Ηλ.-Πετράλωνα

ΓΣ Αργυρούπολης-Διάνα Ηλ.

Σούρμενα-Χαϊδάρι

Άγιος Θωμάς-ΑΟ Περιστερίου

Πανερυθραϊκός-Ηλιούπολη

Χαραυγιακός-Αθηναΐδα
4η αγωνιστική 19η

Χαλάνδρι-Χολαργός

Χαραυγιακός-Πεύκη

Άρης Πετρ.-Φωστήρας Ηλ.

Πετράλωνα-ΓΣ Αργυρούπολης

Διάνα Ηλ.-Σούρμενα

Χαϊδάρι-Άγιος Θωμάς

ΑΟ Περιστερίου-Πανερυθραϊκός

Αθηναΐδα-Ηλιούπολη
5η αγωνιστική 20ή

Φωστήρας Ηλ.-Χαλάνδρι

Χολαργός-Χαραυγιακός

ΓΣ Αργυρούπολης-Άρης Πετρ.

Σούρμενα-Πετράλωνα

Άγιος Θωμάς-Διάνα Ηλ.

Πανερυθραϊκός-Χαϊδάρι

Ηλιούπολη-ΑΟ Περιστερίου

Πεύκη-Αθηναΐδα
6η αγωνιστική 21η

Χαλάνδρι-ΓΣ Αργυρούπολης

Χαραυγιακός-Φωστήρας Ηλ.

Πεύκη-Χολαργός

Άρης Πετρ.-Σούρμενα

Πετράλωνα-Άγιος Θωμάς

Διάνα Ηλ.-Πανερυθραϊκός

Χαϊδάρι-Ηλιούπολη

Αθηναΐδα-ΑΟ Περιστερίου
7η αγωνιστική 22η

Σούρμενα-Χαλάνδρι

ΓΣ Αργυρούπολης-Χαραυγιακός

Φωστήρας Ηλ.-Πεύκη

Άγιος Θωμάς-Άρης Πετρ.

Πανερυθραϊκός-Πετράλωνα

Ηλιούπολη-Διάνα Ηλ.

ΑΟ Περιστερίου-Χαϊδάρι

Χολαργός-Αθηναΐδα
8η αγωνιστική 23η

Χαλάνδρι-Άγιος Θωμάς

Χαραυγιακός-Σούρμενα

Πεύκη-ΓΣ Αργυρούπολης

Χολαργός-Φωστήρας Ηλ.

Άρης Πετρ.-Πανερυθραϊκός

Πετράλωνα-Ηλιούπολη

Διάνα Ηλ.-ΑΟ Περιστερίου

Αθηναΐδα-Χαϊδάρι
9η αγωνιστική 24η

Πανερυθραϊκός-Χαλάνδρι

Άγιος Θωμάς-Χαραυγιακός

Σούρμενα-Πεύκη

ΓΣ Αργυρούπολης-Χολαργός

Ηλιούπολη-Άρης Πετρ.

ΑΟ Περιστερίου-Πετράλωνα

Χαϊδάρι-Διάνα Ηλ.

Φωστήρας Ηλ.-Αθηναΐδα
10η αγωνιστική 25η

Χαλάνδρι-Ηλιούπολη

Χαραυγιακός-Πανερυθραϊκός

Πεύκη-Άγιος Θωμάς

Χολαργός-Σούρμενα

Φωστήρας Ηλ.-ΓΣ Αργυρούπολης

Άρης Πετρ.-ΑΟ Περιστερίου

Πετράλωνα-Χαϊδάρι

Αθηναΐδα-Διάνα Ηλ.
11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Περιστερίου-Χαλάνδρι

Ηλιούπολη-Χαραυγιακός

Πανερυθραϊκός-Πεύκη

Άγιος Θωμάς-Χολαργός

Σούρμενα-Φωστήρας Ηλ.

Χαϊδάρι-Άρης Πετρ.

Διάνα Ηλ.-Πετράλωνα

ΓΣ Αργυρούπολης-Αθηναΐδα
12η αγωνιστική 27η

Χαλάνδρι-Χαϊδάρι

Χαραυγιακός-ΑΟ Περιστερίου

Πεύκη-Ηλιούπολη

Χολαργός-Πανερυθραϊκός

Φωστήρας Ηλ.-Άγιος Θωμάς

ΓΣ Αργυρούπολης-Σούρμενα

Άρης Πετρ.-Διάνα Ηλ.

Αθηναΐδα-Πετράλωνα
13η αγωνιστική 28η

Διάνα Ηλ.-Χαλάνδρι

Χαϊδάρι-Χαραυγιακός

ΑΟ Περιστερίου-Πεύκη

Ηλιούπολη-Χολαργός

Πανερυθραϊκός-Φωστήρας Ηλ.

Άγιος Θωμάς-ΓΣ Αργυρούπολης

Πετράλωνα-Άρης Πετρ.

Σούρμενα-Αθηναΐδα
14η αγωνιστική 29η

Χαλάνδρι-Πετράλωνα

Χαραυγιακός-Διάνα Ηλ.

Πεύκη-Χαϊδάρι

Χολαργός-ΑΟ Περιστερίου

Φωστήρας Ηλ.-Ηλιούπολη

ΓΣ Αργυρούπολης-Πανερυθραϊκός

Σούρμενα-Άγιος Θωμάς

Αθηναΐδα-Άρης Πετρ.
15η αγωνιστική 30ή

Άρης Πετρ.-Χαλάνδρι

Πετράλωνα-Χαραυγιακός

Διάνα Ηλ.-Πεύκη

Χαϊδάρι-Χολαργός

ΑΟ Περιστερίου-Φωστήρας Ηλ.

Ηλιούπολη-ΓΣ Αργυρούπολης

Πανερυθραϊκός-Σούρμενα

Άγιος Θωμάς-Αθηναΐδα

———————————-

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Έναρξη 23-24/09/2017.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Έναρξη 30/9-01/10/2017.