1η Αγωνιστική

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
————————————

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Έναρξη 16-17/09/2017. »’ΤΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ»

1η αγωνιστική 16η

Αγία Παρασκευή-Μικρασιατικός Καισ.

Ήφαιστος Περιστ.-Άγιοι Ανάργυροι

Θρίαμβος Χαϊδ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

Ηράκλειο-Παλαιό Φάληρο

ΠΑΟ Ρουφ-Τερψιθέα

Κένταυρος Βριλ.-Τράχωνες Αλίμου

Νέα Ιωνία-Αθηναϊκός

Δόξα Βύρωνος-Θρίαμβος Αθηνών

2η αγωνιστική 17η

Δόξα Βύρωνος-Αγία Παρασκευή

Μικρασιατικός Καισ.-Ήφαιστος Περιστ.

Άγιοι Ανάργυροι-Θρίαμβος Χαϊδ.

Ολυμπιακός Λιοσίων-Ηράκλειο

Παλαιό Φάληρο-ΠΑΟ Ρουφ

Τερψιθέα-Κένταυρος Βριλ.

Τράχωνες Αλίμου-Νέα Ιωνία

Θρίαμβος Αθηνών-Αθηναϊκός
3η αγωνιστική 18η

Ήφαιστος Περιστ.-Δόξα Βύρωνος

Θρίαμβος Χαϊδ.-Μικρασιατικός Καισ.

Ηράκλειο-Άγιοι Ανάργυροι

ΠΑΟ Ρουφ-Ολυμπιακός Λιοσίων

Κένταυρος Βριλ.-Παλαιό Φάληρο

Νέα Ιωνία-Τερψιθέα

Αθηναϊκός-Τράχωνες Αλίμου

Αγία Παρασκευή-Θρίαμβος Αθηνών
4η αγωνιστική 19η

Δόξα Βύρωνος-Θρίαμβος Χαϊδ.

Αγία Παρασκευή-Ήφαιστος Περιστ.

Μικρασιατικός Καισ.-Ηράκλειο

Άγιοι Ανάργυροι-ΠΑΟ Ρουφ

Ολυμπιακός Λιοσίων-Κένταυρος Βριλ.

Παλαιό Φάληρο-Νέα Ιωνία

Τερψιθέα-Αθηναϊκός

Θρίαμβος Αθηνών-Τράχωνες Αλίμου
5η αγωνιστική 20ή

Ηράκλειο-Δόξα Βύρωνος

Θρίαμβος Χαϊδ.-Αγία Παρασκευή

ΠΑΟ Ρουφ-Μικρασιατικός Καισ.

Κένταυρος Βριλ.-Άγιοι Ανάργυροι

Νέα Ιωνία-Ολυμπιακός Λιοσίων

Αθηναϊκός-Παλαιό Φάληρο

Τράχωνες Αλίμου-Τερψιθέα

Ήφαιστος Περιστ.-Θρίαμβος Αθηνών
6η αγωνιστική 21η

Δόξα Βύρωνος-ΠΑΟ Ρουφ

Αγία Παρασκευή-Ηράκλειο

Ήφαιστος Περιστ.-Θρίαμβος Χαϊδ.

Μικρασιατικός Καισ.-Κένταυρος Βριλ.

Άγιοι Ανάργυροι-Νέα Ιωνία

Ολυμπιακός Λιοσίων-Αθηναϊκός

Παλαιό Φάληρο-Τράχωνες Αλίμου

Θρίαμβος Αθηνών-Τερψιθέα
7η αγωνιστική 22η

Κένταυρος Βριλ.-Δόξα Βύρωνος

ΠΑΟ Ρουφ-Αγία Παρασκευή

Ηράκλειο-Ήφαιστος Περιστ.

Νέα Ιωνία-Μικρασιατικός Καισ.

Αθηναϊκός-Άγιοι Ανάργυροι

Τράχωνες Αλίμου-Ολυμπιακός Λιοσίων

Τερψιθέα-Παλαιό Φάληρο

Θρίαμβος Χαϊδ.-Θρίαμβος Αθηνών
8η αγωνιστική 23η

Δόξα Βύρωνος-Νέα Ιωνία

Αγία Παρασκευή-Κένταυρος Βριλ.

Ήφαιστος Περιστ.-ΠΑΟ Ρουφ

Θρίαμβος Χαϊδ.-Ηράκλειο

Μικρασιατικός Καισ.-Αθηναϊκός

Άγιοι Ανάργυροι-Τράχωνες Αλίμου

Ολυμπιακός Λιοσίων-Τερψιθέα

Θρίαμβος Αθηνών-Παλαιό Φάληρο
9η αγωνιστική 24η

Αθηναϊκός-Δόξα Βύρωνος

Νέα Ιωνία-Αγία Παρασκευή

Κένταυρος Βριλ.-Ήφαιστος Περιστ.

ΠΑΟ Ρουφ-Θρίαμβος Χαϊδ.

Τράχωνες Αλίμου-Μικρασιατικός Καισ.

Τερψιθέα-Άγιοι Ανάργυροι

Παλαιό Φάληρο-Ολυμπιακός Λιοσίων

Ηράκλειο-Θρίαμβος Αθηνών
10η αγωνιστική 25η

Δόξα Βύρωνος-Τράχωνες Αλίμου

Αγία Παρασκευή-Αθηναϊκός

Ήφαιστος Περιστ.-Νέα Ιωνία

Θρίαμβος Χαϊδ.-Κένταυρος Βριλ.

Ηράκλειο-ΠΑΟ Ρουφ

Μικρασιατικός Καισ.-Τερψιθέα

Άγιοι Ανάργυροι-Παλαιό Φάληρο

Θρίαμβος Αθηνών-Ολυμπιακός Λιοσίων
11η αγωνιστική 26η

Τερψιθέα-Δόξα Βύρωνος

Τράχωνες Αλίμου-Αγία Παρασκευή

Αθηναϊκός-Ήφαιστος Περιστ.

Νέα Ιωνία-Θρίαμβος Χαϊδ.

Κένταυρος Βριλ.-Ηράκλειο

Παλαιό Φάληρο-Μικρασιατικός Καισ.

Ολυμπιακός Λιοσίων-Άγιοι Ανάργυροι

ΠΑΟ Ρουφ-Θρίαμβος Αθηνών
12η αγωνιστική 27η

Δόξα Βύρωνος-Παλαιό Φάληρο

Αγία Παρασκευή-Τερψιθέα

Ήφαιστος Περιστ.-Τράχωνες Αλίμου

Θρίαμβος Χαϊδ.-Αθηναϊκός

Ηράκλειο-Νέα Ιωνία

ΠΑΟ Ρουφ-Κένταυρος Βριλ.

Μικρασιατικός Καισ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

Θρίαμβος Αθηνών-Άγιοι Ανάργυροι
13η αγωνιστική 28η

Ολυμπιακός Λιοσίων-Δόξα Βύρωνος

Παλαιό Φάληρο-Αγία Παρασκευή

Τερψιθέα-Ήφαιστος Περιστ.

Τράχωνες Αλίμου-Θρίαμβος Χαϊδ.

Αθηναϊκός-Ηράκλειο

Νέα Ιωνία-ΠΑΟ Ρουφ

Άγιοι Ανάργυροι-Μικρασιατικός Καισ.

Κένταυρος Βριλ.-Θρίαμβος Αθηνών
14η αγωνιστική 29η

Δόξα Βύρωνος-Άγιοι Ανάργυροι

Αγία Παρασκευή-Ολυμπιακός Λιοσίων

Ήφαιστος Περιστ.-Παλαιό Φάληρο

Θρίαμβος Χαϊδ.-Τερψιθέα

Ηράκλειο-Τράχωνες Αλίμου

ΠΑΟ Ρουφ-Αθηναϊκός

Κένταυρος Βριλ.-Νέα Ιωνία

Θρίαμβος Αθηνών-Μικρασιατικός Καισ.
15η αγωνιστική 30ή

Μικρασιατικός Καισ.-Δόξα Βύρωνος

Άγιοι Ανάργυροι-Αγία Παρασκευή

Ολυμπιακός Λιοσίων-Ήφαιστος Περιστ.

Παλαιό Φάληρο-Θρίαμβος Χαϊδ.

Τερψιθέα-Ηράκλειο

Τράχωνες Αλίμου-ΠΑΟ Ρουφ

Αθηναϊκός-Κένταυρος Βριλ.

Νέα Ιωνία-Θρίαμβος Αθηνών

————————————-

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Έναρξη 23-24/09/2017.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Έναρξη 30/9-01/10/2017.