47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/10
4ης φάσης του κυπέλλου που περιλαμβάνει 16 αναμετρήσεις. Οι έξι απ’ αυτές θα διεξαχθούν την Τετάρτη 18/10 και οι άλλες 10 την Τετάρτη 25/10 με κοινή ώρα έναρξης τις 3.30μ.μ.
Αναλυτικά τα πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/10
Πετράλωνα- Αίμος Πετρούπολης
Ηλιούπολη- Θύελλα Αγίου Δημητρίου
ΓΣ Αργυρούπολης- Πανιώνιος (ερασ.)
Δούρειος Ολυμπιακός Κυψέλης- Αμπελόκηποι
Αθηναϊκός- Πανερυθραϊκός
Πεύκη- Παπάγος
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10
Φωστήρας Ηλιούπολης- Αγία Παρασκευή
Τράχωνες- Χαραυγιακός
ΑΕ Κηφισιά- ΑΟ Περιστερίου
Άγιοι Ανάργυροι- ΠΑΟ Ρουφ
Άγιος Ιερόθεος- Άγιος Δημήτριος
ΑΕ Ηράκλειο- Αθηναϊδα
Ιλίσια 2004- Χαλάνδρι
Νέα Ιωνία- Φωστήρας
Αιγάλεω- Άρης Πετρούπολης
Σούρμενα- Ήφαιστος Περιστερίου
(3η φάση)
1. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α.
2. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
3. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
6. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.
7. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
8. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
9. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
10. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
11. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
12. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΡΟΥΦ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
14. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
15. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
16. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
17. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 27/09/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
18. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/09/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
19. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 04/10/17 15:45
20. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Τετάρτη 04/10/17 15:45
21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη 04/10/17 15:45
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 04/10/17 15:45
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 04/10/17 15:45
24. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 04/10/17 15:45
25. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 04/10/17 15:45
26. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 04/10/17 15:45
27. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 04/10/17 15:45
28. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 04/10/17 15:45