Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0-3.
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ.3-0
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ.1-2
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ.1-3
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ .1-0
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.1-4
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ .0-0
8. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ .2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ.1-1
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ .1-1
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ .0-1
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ .2-1
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ.3-1
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2-0
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2-1.
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ .2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ .2-0
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ .0-0
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ.1-2
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .2-2
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .1-2
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ .3-2
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ .1-0
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.3-0
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ .1-1
27. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ .1-0
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 .2-1
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ .2-3
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ.0-1
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ .2-0
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ.3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ .1-0
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ.1-0
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ.2-2
36. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ.2-2
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ .0-1
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ.1-1
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ .3-0
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ.0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ .1-0
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ .0-3
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ .0-6
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ.3-0
45. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ.2-1
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.1-0
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ .1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.2-1
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ .0-3
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.0-6
51. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.2-2
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ.2-4
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ.0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
55. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ.6-0
56. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ.4-1
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010.1-1
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ.1-2
59. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 3-1
60. ΑΡΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ .0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ .3-1
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.0-0
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ .3-2
65. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1-4
66. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ .3-1
67. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ.2-0