Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ . 1-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ . 4-0
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ. 1-2
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ . 3-1
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ. 2-0
6. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ . 1-1
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ. 1-2
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ   0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
9. ΠΕΥΚΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ . 0-5
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ . 0-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ . 2-3
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ. 1-1
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ . 2-3
14. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ . 0-0
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ. 1-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ . 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΩΤΗ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 0-0
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/12/17 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 2-2
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 1-0
22. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΥΓΑΣ Π. 2-4
23. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-3
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-0
26. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 5-0
27. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-2
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-0
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-2
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-5
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-1
36. ΒΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-0
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-1
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-0
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
41. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-0
42. ΠΟΨ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-0
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-2
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
49. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-4
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 5-0
51. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-2
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΡΙΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 4-0
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-1
57. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 09:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-1
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-3
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-4
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 12:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/12/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-6
65. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-5