Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.3-1.
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ .1-2
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.1-2
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ.1-1
5. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ .4-0
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.2-0
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ .1-1
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ .0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ .1-0
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ .2-1
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ.0-1
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ.1-0
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ .0-0
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-0
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ  0-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
17. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ  0-1
18. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ  2-2
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ .1-0
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .2-0
21. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.3-2
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ .3-1
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.0-0
24. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ.0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ .1-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ .1-1
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 .1-2
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ .0-2
29. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ.3-0
30. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ .1-0
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ.2-0
32. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ  0-2
34. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1-1
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ.5-0
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ .0-0
37. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ.3-0
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ.2-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ .3-1
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ.1-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ .5-1
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ .0-1
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ .1-3
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ 2-5
45. ΠΟΨ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ .8-1
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ.4-0
47. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ.0-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
48. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ.3-2
49. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ .1-0
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ/2-2
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ.1-2
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966.3-0
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 7-1
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ.2-2
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ.0-1
57. ΑΡΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ .1-1
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ.1-2
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ .5-2
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ .0-4
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.3-1
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ .1-0
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ.1-0
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ .2-2