Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
1. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ  4-0
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  1-4
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1-3
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ  2-1
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  0-1
6. ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2-0
7. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ  0-2
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
9. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ  2-1
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ  0-0
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ.3-0
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ  1-2
13. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ  1-0
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1-0
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 0-2
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-2
18. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ  5-0
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ .3-1
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 3-2
21. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 3-2
22. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1-0
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΑΣΩΝ  2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ 0-2
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ 2-0
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ  2-0
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-1
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  0-1
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ .0-2
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ .2-1
36. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0-1
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ 2-1
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-0
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ  1-0
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ .1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ.1-0
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ . 3-1
43. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4-0
44. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ 5-0
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ  5-3
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΟΨ  .0-1
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  1-6
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ  1-1
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ .0-1
50. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-1
51. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  5-0
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  0-1
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ  2-0
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010  0-4
56. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 0-1
57. ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2-3
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 4-2
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
60. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  4-1
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ  0-1
62. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ   4-2
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 3-0
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-1
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 4-0

Γιώργος Κρεατοφαγείον – ηλιουπολη