Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ. 0-1
2. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. 1-1
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ. 1-2
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 1-0
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ . 2-0
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ . 2-2
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ. 1-1
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ. 4-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος  14-04-18
(27η αγωνιστική)
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ. 0-0
10. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ. 1-2
11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ. 2-1
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ. 1-1
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ. 3-2
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ . 2-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ. 0-1
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ . 5-0
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ. 0-1
2. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. 1-1
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ. 1-2
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 1-0
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ . 2-0
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ . 2-2
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ. 1-1
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ. 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ. 3-1
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ. 2-2
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ . 1-1
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ . 2-5
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 3-1
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ. 4-1
24. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
 
25. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ. 1-0
26. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ. 1-3
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ. 1-3
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ . 2-0
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ. 2-1
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ . 0-0
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ . 1-1
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ . 2-4
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ. 1-1
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ. 2-2
36. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ. 3-1
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. 4-2
38. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ. 1-1
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ . 4-0
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-4
42. ΠΟΨ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-5
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 6-1
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-1
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 6-1
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-1
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 5-2
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-0
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 10:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-2
56. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-3
57. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-2
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 13:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΛΑΤΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 3-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 1-1
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-5
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 2-5
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 13:45 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-1

 Ε.Π.Σ.Α Ενημερώνουμε τα σωματεία της Α΄ και της Γ ΄Κατηγορίας, ότι οι αγώνες απ’ αυτές τις Κατηγορίες που έχουν βαθμολογικό ενδιαφέρον, από την προσεχή αγωνιστική θα διεξάγονται – όπου αυτό είναι εφικτό – την ίδια ημέρα και ώρα..