Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 3-3
67. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  0-0
68. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-3
69. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 22/04/18 09:30
70. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 18:00
71. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/04/18 19:00
72. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 22/04/18 20:00
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
     ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ -ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ  0-8
73. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 .1-1
74. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ –  ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1.2-5
75. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 18:45
76. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:30
77. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 20:30
78. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/04/18 15:00
79. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 22/04/18 18:00
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
80. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ  1-0
81. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/04/18 15:00
82. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 18:45
83. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:00
84. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 09:00
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 19:30
86. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 20:30
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
87. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ  1-2
88. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ  0-3
89. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ  0-2
90. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-3
91. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00
92. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/04/18 19:00
93. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 20:15
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
94. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ . 1-0
95. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ
96. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 3-2
97. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/04/18 14:15
98. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/04/18 17:00
99. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 22/04/18 19:30
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
100. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ .
101. ΡΟΥΦ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/04/18 14:00
102. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:15
103. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 18:45
104. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/04/18 19:00
105. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 20:00
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
106. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ  0-1
107. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ  0-1 
108. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/04/18 19:00
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 21/04/18 20:00
110. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/04/18 20:30
111. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/04/18 19:00
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
112. ΑΕΚ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ  4-0
113. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 2-0
114. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ  4-1
115. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 22/04/18 10:45
116. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/04/18 12:00
117. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 12:45
118. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/04/18 18:00
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
119. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1. 1-2
120. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  2-2
121. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/04/18 18:00
122. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/04/18 18:15
123. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/04/18 19:30
124. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/04/18 09:00
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
125. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ  10-0
126. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ   2-4
127. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ 
128. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ  
129. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1-1
130. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/04/18 18:45
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
131. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 9-1
132. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 6-1
133. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-6
134. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/04/18 20:15
135. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/04/18 20:30
136. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/04/18 18:45
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)μα
137. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 0-1  ΦΩΤΟ 
138. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/04/18 17:00
139. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/04/18 19:00
140. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/04/18 18:00
141. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/04/18 20:00