Γ Κατηγορία

(26η αγωνιστική)
1. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Βούλας Σάββατο 05/05/18 17:00
2. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Σάββατο 05/05/18 17:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 05/05/18 17:00
4. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 05/05/18 17:00
5. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 05/05/18 17:00
6. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 05/05/18 17:00
7. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 06/05/18 17:00
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 05/05/18 12:30
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 05/05/18 12:30
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
10. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 05/05/18 12:30
11. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Καλυβίων Σάββατο 05/05/18 12:30
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
12. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 05/05/18 10:00
13. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 05/05/18 12:30
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 05/05/18 10:00
15. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 05/05/18 12:30
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)σμα
16. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλυβίων Σάββατο 05/05/18 10:00
17. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 05/05/18 10:00
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 05/05/18 10:00
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
19. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Κυριακή 06/05/18 10:00
20. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 06/05/18 10:00
21. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 06/05/18 10:00
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
22. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 05/05/18 17:00
23. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 05/05/18 17:00
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 06/05/18 17:00
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 05/05/18 00:00
26. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Αναβύσσου Σάββατο 05/05/18 12:30
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
27. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Σάββατο 05/05/18 12:30
28. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ BATISTA Σάββατο 05/05/18 12:30
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
29. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 05/05/18 12:30
30. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 05/05/18 13:00
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
31. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 05/05/18 12:30
32. ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 05/05/18 12:30
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(5η αγωνιστική)
33. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Άνοιξης Σάββατο 05/05/18 12:30
34. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 05/05/18 12:30
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
35. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 05/05/18 12:30
36. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 05/05/18 13:00