Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00
6. ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 17:00
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/05/18 17:00
12. ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 17:00
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
17. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 17:00
18. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΑΣΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00
21. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00
23. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 17:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00
26. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 17:00
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 17:00
32. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00
35. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 17:00
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00
39. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00
40. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 17:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
41. ΠΟΨ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00
42. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 13:00
47. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 17:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
48. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 06/05/18 10:00
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 17:00
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 17:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/05/18 17:00
56. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/05/18 10:00
57. ΑΡΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 10:00
59. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 10:00
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/05/18 10:00
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 13:00
64. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 14:30