Β Κατηγορία 1ος Όμιλος        12,13/05/18

(29η αγωνιστική)

1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
2. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
3. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
4. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
5. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
7. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
8. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
9. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
10. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
11. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
12. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
15. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
16. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)=
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
18. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
19. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
20. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
22. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.
23. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΥΡΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

(1η αγωνιστική)

κατάταξη (3ου-4ου)

25. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/05/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.

Play-off

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
26. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος κατάταξη (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
27. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/05/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (1ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
28. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/05/18 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.