Έγινε τη Δευτέρα 10/9 το απόγευμα στο ξενοδοχείο ΤΙΤΑΝΙΑ η κλήρωση των πρωταθλημάτων ΕΠΣΑ 2018-19 photos by  kiamos petros  sportifico.gr

Με μεγάλη λαμπρότητα έγινε τη Δευτέρα 10/9 στο ξενοδοχείο ΤΙΤΑΝΙΑ η κλήρωση των πρωταθλημάτων 2018-19 της ΕΠΣΑ, για πολλούς της κορυφαίας σε ανταγωνισμό Ένωσης ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου.

Την μερίδα του λέοντος πήρε η Ά κατηγορία με δύο ομίλους φωτιά και σπουδαίες ομάδες. Στην καθιερωμένη ομιλία του ο πρόεδρος της ΕΠΣΑ κ.Παναγιώτης Δημητρίου

αναφέρθηκε στην ανάγκη ύπαρξης νέων διαιτητών και παρατηρητών.

Παρόντες στην κλήρωση σχεδόν όλοι οι πρόεδροι των ομάδων Α’ ΕΠΣΑ και πολλοί ακόμη παράγοντες, καθώς και όλοι οι δημοσιογράφοι του αθηναικού ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου. Το παρών επίσης έδωσε ο Παναγιώτης Βαρούχας.

Η κλήρωση της Α κατηγορίας μοίρασε το καρπούζι στη μέση, μοιράζοντας τις βαριές φανέλες στους δύο ομίλους.

Δείτε πλούσιο φωτορεπορτάζ της κλήρωσης στο sportifico.gr
1η Αγωνιστική
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
2η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
3η Αγωνιστική
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
4η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
5η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
7η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
8η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
9η Αγωνιστική
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
10η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
13η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
14η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
15η Αγωνιστική
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
16η Αγωνιστική
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
17η Αγωνιστική
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
18η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
19η Αγωνιστική
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
20η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
21η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
22η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
23η Αγωνιστική
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
24η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
25η Αγωνιστική
μα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
26η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27η Αγωνιστική
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
28η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
29η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
30η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

  2ος  ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
2η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
 
 
3η Αγωνιστική
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΡΟΥΦ – ΙΑΣΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
4η Αγωνιστική
α
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
 
 
5η Αγωνιστική
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΡΟΥΦ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
6η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΡΟΥΦ
ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
 
7η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
 
 
9η Αγωνιστική
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
10η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
11η Αγωνιστική
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
12η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
 
 
13η Αγωνιστική
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
14η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ
 
 
15η Αγωνιστική
ΙΑΣΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
16η Αγωνιστική
ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
 
 
17η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
18η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ – ΡΟΥΦ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
 
 
19η Αγωνιστική
ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
20η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ
ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
 
 
21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
22η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ
 
 
23η Αγωνιστική
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
24η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
25η Αγωνιστική
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
26η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΡΟΥΦ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
 
27η Αγωνιστική
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΡΟΥΦ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
28η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
 
 
29η Αγωνιστική
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
 
30η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΙΑΣΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ