Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

31. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30
33. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 23/09/18 16:30
34. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30
35. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30
36. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30
37. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30
38. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

39. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30
40. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/09/18 11:00
41. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30
42. ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/09/18 16:30
43. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30
44. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30
45. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30
46. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

47. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30
48. ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30
49. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30
51. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30
52. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 23/09/18 16:30
53. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30
54. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

55. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30
56. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/09/18 16:30
57. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/09/18 16:30
58. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30
59. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30
60. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30
61. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30

ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30
62. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
63. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30
64. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30
65. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30
66. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30
67. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/09/18 16:30
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30
69. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30
70. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή.

3η ΦΑΣΗ Κυπέλλου. Τετάρτη 26/09
(1η αγωνιστική)

1. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 26/09/18 16:00
2. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00
7. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00
9. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 26/09/18 16:00
10. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 26/09/18 16:00
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 26/09/18 16:00
12. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 26/09/18 16:00
13. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00
14. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 26/09/18 16:00
16. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 26/09/18 16:00
17. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 26/09/18 16:00
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00
19. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 03/10/18 16:00
20. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 03/10/18 16:00
21. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00
22. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00
23. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00
24. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00
25. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00
26. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00
27. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 03/10/18 16:00
28. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 03/10/18 16:00
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 03/10/18 16:00
30. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 03/10/18 16:00