Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-1
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-0
4. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 4-0
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-2
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-0
7. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ . 1-1
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ . 2-0
11. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
12. ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-1
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-1
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-0
16. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
18. ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-1
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
22. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-2
23. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-1
24. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α. 5-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-2
26. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 3-1
27. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-1
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-0
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
31. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-2
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/09/18 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-3
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
36. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
38. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 22/09/18 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
39. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/09/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/09/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0