Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 06/10/18 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 06/10/18 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
3. ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 06/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/10/18 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 07/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Τετάρτη 10/10/18 16:00
10. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Άνοιξης Τετάρτη 10/10/18 16:00
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 10/10/18 16:00
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 10/10/18 17:00
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 06/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ
14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βάρης Σάββατο 06/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Δροσιάς Σάββατο 06/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
16. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ραφήνας Σάββατο 06/10/18 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΝΤΑ Α.
ΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/10/18 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.)
18. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 07/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αυλώνα Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.)
20. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 07/10/18 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
21. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Τετάρτη 10/10/18 16:00
22. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ανθούσας Τετάρτη 10/10/18 16:00
23. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 10/10/18 16:00
24. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καλάμου Τετάρτη 10/10/18 16:00
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/10/18 16:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
26. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γραμματικού Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
27. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )
28. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Πολυδενδρίου Κυριακή 07/10/18 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
29. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
30. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
31. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 07/10/18 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
32. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γραμματικού Τετάρτη 10/10/18 16:00
33. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Τετάρτη 10/10/18 16:00
34. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Πολυδενδρίου Τετάρτη 10/10/18 16:00
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 10/10/18 16:00
36. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Τετάρτη 10/10/18 16:00