ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ Η ΔΙΑΝΑ  2-1 ΤΟΝ ΦΩΣΤΗΡΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΦΩΣΤΗΡΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-2

Ο Φωστήρας Ηλιούπολης ήταν Καλός στο πρώτο ημίχρονο είχε καλή λειτουργία έκλεισε τα ατού  της Διάνα ,Καλλέργη-Κετσετζόγλου είχε ευκαιρίες που ο Κόρρας είπε όχι.

Στο 53′ του  δεύτερου ημίχρονου ήρθε το γκολ  με τον Κουτσουβέλη , στο αμέσως επόμενο  δεκάλεπτο φάνηκε η ποιότητα του χαρισματικού Καλλέργη, πήρε πάνω του ολοκληρωτικά την Διάνα από το χέρι και με την βοήθεια του Μπαλαφούτη έγινε η σπουδαία ανατροπή και  πανηγυρίσαν για την τρίτη συνεχόμενη νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια.

Τα Γκολ 53′ ο Κουτσουβέλης το 1-0, η ισοφάριση 73′ από τον Καλλέργη,και το Γκολ της νίκης από τον Μπαλαφούτη στο 85′  που είχε  μπεί σαν αλλαγή πρίν 10′ λεπτά.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.  ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Μωραΐτης, Παπίγκου, Ασωνίτης (88′ Κυριαζής), Βουλτσίδης (54′ Μεταξούλης), Αϊβάζης, Γιαννακόπουλος, Μπαρδάκης, Τσαπούρας (76′ Σέχου), Κουτσουβέλης, Μίζιος (46′ Κωστελέτος), Φάρος.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Κόρρας, Ζουμπουνέλης, Χίσα, Χριστόπουλος, Γιαννουλάκης, Καλουδιώτης, Ντζαβίδας, Κουτρούλης (56′ Μπαλαφούτης), Βλάχος (62′ Ζιώβας), Καλλέργης (89′ Νίκολι), Κετσετζόγλου (93′ Αναστασίου).