Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ. 0-0
4. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ. 1-0

5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ .1-1
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.1-3
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ .1-0
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ.2-1
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ.0-0
10. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ .5-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ .  0-0
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ.1-1

13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ.3-0
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ .0-2
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ .3-0
16. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ .0-0
17. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ.2-0
18. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ.2-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

19. ΠΟΨ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ .1-2
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ..2-1
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ  1-1
22. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .4-2

23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ.2-0
24. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.5-0
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.1-3
26. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ .0-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ .0-1
28. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.2-2
29. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ..0-1
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ .3-2
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ .4-0
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ.2-1
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΒΥΡΩΝ .3-2
34. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.2-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.0-2
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ .1-2
37. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ.3-1
38. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ .0-1
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ .2-0
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ .1-1

41. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010.5-3
42. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ .1-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

43. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  2-4
44. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ..2-1
45. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ.3-0

46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ..0-1
47. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ .5-1
48. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ .2-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

49. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 1-1
50. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ  .1-1

51. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ.1-2
52. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΙΩΝ .0-6
53. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ . 1-2.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.3-0
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ  7-0
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ.3-3
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ .2-1
58. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ .1-2
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ.5-3

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ .3-1
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ.1-2
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ .3-1
63. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΛΥΚΟΙ ,0-4
64. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ .4-1

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ- ΠΑΤΗΣΙΑ2-1