Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ  5-0.

2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ  2-1

3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  0-3

4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.2-0
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ.5-1
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ .0-1

7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ .1-1
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ .0-3

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .3-0
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ .0-2
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ .1-3
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ .3-1

13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ  2-3 ΦΩΤΟ

14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 1-1
15. ΡΟΥΦ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2-3

16. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ.0-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.0-1
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ .0-0
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ .3-1

20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ.1-0
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ .0-2
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.2-1
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ .3-1
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ .7-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ.0-0
26. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ.1-1
27. ΒΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ.1-2
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ.1-1
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ.0-5

30. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ .1-2
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ.2-2
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ .0-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ.1-2
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ .4-0
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ .2-1
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.2-2
37. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ .2-2

38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ.1-2
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ .0-4
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010.1-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ .0-6

42. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ.0-0
43. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.3-2
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ.2-2
45. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ.4-0
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.4-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.1-2
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ .1-0

49. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 
50. ΑΡΙΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ .0-2
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ.3-2
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ .0-3
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ .2-1
56. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 1-0
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ.0-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ .4-1
59. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ .3-2
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ .1-2

61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ.1-4
62. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ .4-3
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ.1-1