Κ18-1ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
22. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ . 2-3
23. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ . 1-1
24. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 18:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
25. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ. 2-2
26. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ . 1-0
27. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Κ18-3ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
28. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ . 1-3  photos
29. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ. 5-0
30. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/11/18 17:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ18-4ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
31. ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ . 2-1
32. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 13:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
33. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/11/18 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
34. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/11/18 20:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
35. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ . 0-0
36. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 13:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
37. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ18-6ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
38. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ . 0-3
Κ16-1ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
39. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
40. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/11/18 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
41. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
42. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/11/18 19:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
43. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 20:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
Κ16-2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
44. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ. 0-0
45. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/11/18 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
46. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/11/18 17:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
47. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
48. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 18:00 ΤΣΑΦΟΣ Β.
Κ16-3ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
49. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ. 0-1
50. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ . 2-3
51. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/11/18 10:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
52. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ. 3-1
53. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
54. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/11/18 19:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ16-4ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
55. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ . 0-5
56. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/11/18 17:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
57. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/11/18 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.
58. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 17:45 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
59. ΡΟΥΦ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/11/18 19:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ16-5ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
60. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ . 2-0
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 24/11/18 14:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
62. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/11/18 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(10η αγωνιστική)
63. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. 3-1
64. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ. 1-1
65. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/11/18 13:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
66. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
67. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/11/18 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
Κ14-1ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
68. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ . 2-2
69. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1. 2-1
70. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΑΣΩΝ 1 . 0-4
71. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ. 3-3
72. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ . 3-0
73. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/11/18 17:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ14-2ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
74. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 2-4
75. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ. 0-2
76. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ . 9-0
77. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ . 3-7
78. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
79. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 24/11/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Κ14-3ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
80. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ. 4-0
81. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 24/11/18 18:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
82. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/11/18 19:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-4ος-Όμιλος
(8η αγωνιστική)
83. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ. 5-2
84. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ . 3-0
85. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ . 0-6
86. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ. 4-0
87. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ . 1-0   photos