Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α.
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
4. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
17. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
19. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
21. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
22. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
25. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 00:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/12/18 00:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β.
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
29. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
31. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/12/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
32. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
33. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

34. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
35. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
38. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙ

5η ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 05/12/18 14:30