Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ. 1-1
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ.3-0
3. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ.5-1
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ.
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 1-0
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ.0-1
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ.2-3
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ.2-1
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ.5-1
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ.1-1
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ.1-1
12. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ.2-0
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ.3-1
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ.1-1
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ. 0-0
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ.1-2
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ.3-0
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ.2-0
19. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ.1-2
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ.0-5
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ.0-1
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ.4-1
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ.3-0
Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 15/12/18 15:00
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σταμάτας Σάββατο 15/12/18 15:00
3. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 15/12/18 15:00
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/12/18 15:00
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 16/12/18 15:00
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 16/12/18 15:00
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 16/12/18 15:00
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 16/12/18 15:00
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 15/12/18 15:00
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 15/12/18 15:00
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 15/12/18 15:00
12. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 16/12/18 15:00
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 16/12/18 15:00
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κρυονερίου Κυριακή 16/12/18 15:00
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 16/12/18 15:00
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αυλώνα Κυριακή 16/12/18 15:00
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
17. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Σάββατο 15/12/18 15:00
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 15/12/18 15:00
19. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αφιδνών Κυριακή 16/12/18 15:00
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Βούλας Κυριακή 16/12/18 15:00
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 16/12/18 15:00
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 16/12/18 15:00
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 16/12/18 15:00