Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.4-0
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ.2-0
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ .1-0
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  1-2  ( 16-12-18)
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .2-2
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ .1-2
11. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ .1-0
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ .3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ .0-0
14. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ .1-1
15. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2-1
16. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-0
17. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2-0
18. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ .1-0
19. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ.10-0
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ .1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
21. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.2-0
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ.3-1
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΨ 1-1
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ 1-1
25. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ .1-6
26. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.2-3
27. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .0-3
28. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ .3-3
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.2-0
31. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ.1-3
32. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ .2-2
33. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ.1-2
16-12-18
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ .0-0
35. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ.1-0
36. ΠΕΥΚΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.4-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
37. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 4-0
38. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ  0-3
39. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ  0-1
40. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  2-0
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 2-0
42. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.4-0
43. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.1-0
44. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ.1-8
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
45. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3-1
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ.0-3
47. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ.1-3
48. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.2-6
49. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ .3-0
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ .2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
51. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1-3
52. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 0-4
53. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1-2 .
54. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0-0
55. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  1-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
56. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ.2-3
57. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ .0-0
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ .1-4
59. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ .1-3
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ .2-1
61. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ .1-0

6η ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΑ

(1η φάση)

1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/01/19 14:30
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/01/19 14:30
3. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 09/01/19 14:30
4. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 16/01/19 14:30
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/12/18 15:00
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/12/18 11:00
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 16/12/18 15:00
8. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 16/12/18 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:00
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/12/18 15:00
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00
19. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00
21. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/12/18 15:00
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/12/18 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
28. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/12/18 15:00
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
30. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/12/18 11:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
32. ΠΕΥΚΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 16/12/18 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
33. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/12/18 15:00
34. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:00
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 16/12/18 11:00
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 16/12/18 15:00
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/12/18 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
41. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/12/18 15:00
42. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/12/18 15:15
43. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 10:00
44. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/12/18 11:00
45. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/12/18 11:30
46. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 12:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/12/18 15:00
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/12/18 11:00
49. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 11:00
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/12/18 15:00
51. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/12/18 10:00
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/12/18 11:00
54. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/12/18 11:00
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 16/12/18 11:30
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 12:15
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/12/18 15:00
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 09:30
60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/12/18 15:00
61. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/12/18 15:00
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/12/18 15:00
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/12/18 15:00