Ο Γ Σ Αργυρούπολης στους  «4 «της Αθήνας  2-1 του Μαχητικού   ‘Αρη  Πετρούπολης.

Ο ‘Αρης μπήκε δυνατά από τα πρώτα λεπτά, και πέτυχε Γκολ με τον (6′) Ντέντια, ακολουθεί χαμένο πέναλτι με τον (22′)Δρακοντίδη, στο δεύτερο ημίχρονο ο ΓΣΑ ανέβασε την απόδοσή και με κεφαλιά του Γκρεβτσίδης (65′) ισοφάρισε το παιχνίδι σε 1-1, φτάνοντας στη παράταση η Αργυρούπολη ήθελε το παιχνίδι, με μεγάλη πίεση στην εστία του Αποστόλου στο(109’) της παράτασης ο Γκρεβτσίδης ο χρυσός σκόρερ του ΓΣΑ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα  και μέσα σε  πανηγυρισμούς στέλνει την ομάδα του στους τέσσερις της Αθήνας.
Διαιτητής ο Κατοικος.(   Χριστοδούλου Στεργιώτης)
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: Παγούδης, Χιόνης, Δρακούλης, Γεωργάκας, Κουντουριώτης (46’ Κορκολής), Ξενιτόπουλος (46’ Γιαννίκος), Λεβέντης, Υφαντής, Γκρεβτσίδης (115’ Αργύρης), Κοκκινέλης, Δρακοντίδης (78’ Γοργάκης).
ΆΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: Αποστόλου, Ζαχαράκης, Βλάχος (115’ Κέσκος), Ντέντια, Λάππα, Κάρδαμης, Ρεμούνδος (73’ Σιούτης), Τρακόσης (65’ Φιλίππου), Καραδήμας (92’ Λούρμπας), Σαλαπάτας, Γκολφινόπουλος.