Νίκη-πρωτάθλημα για την Κηφισιά η εκτός έδρας επικράτηση 1-2 επί των Πετραλώνων στο γήπεδο Ρουφ για την 15η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ.

Η νίκη για το συγκρότημα του Ηλία Καλοπήτα παίρνει μεγάλες διαστάσεις γιατί επιτεύχθηκε απέναντι σε μια ομάδα που διαθέτει ένα από τα καλύτερα ρόστερ της κατηγορίας.

Τα γκολ πέτυχαν:

0-1 Δρόσης (64′), 0-2 Γκούμας (73′), 1-2 Μπουγιούκος (90’+3′)

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο κ.Αντωνίου (Μητράκος, Τζήκας)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ (Σμυρνής): Μπότος, Κούρτι (71′ Μπαλωμένος Κ.), Μπαλωμένος Α., Ζίζηλας, Ανδρίκος, Μπουγιούκος, Κατσιούλης, Χέλμης, Γκούγκας (78′ Καρούμπαλης), Ψαρράς (55′ Γεωργίου), Ρούπι..

ΚΗΦΙΣΙΑ (Καλοπήτας): Βαμβακάς, Καπλάνης, Έσλερ, Τεγούσης, Μειμάρογλου, Γεωργόπουλος, Ρέντζης (89′ Καμπάς), Πρίτσας (75′ Οκσίζογλου), Παπαδόπουλος (46′ Τζέλης), Γκούμας, Δρόσης (87′ Αποστόλου).

Φωτορεπορτάζ.

 

Τα αποτελέσματα επσα 12/01/19

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-1
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-1
7. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

8. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-0
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-2
10. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

11. ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
13. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-4
14. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-4
15. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-0
18. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
19. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-3
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 5-2
21. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

22. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

24. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-7
25. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

26. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-2
27. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-2