Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ  1-2.
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 4-0

5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .3-0
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.0-1
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ.1-3
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.1-0
9. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ.2-1
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ.0-1

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  2-2.
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1-0
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 0-0
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ .2-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 3-0
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
17. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-4
18. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ  1-3

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ. 3-0
20. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2-0
21. ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  1-1
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ  1-2
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ .5-0
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .0-0
25. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-1
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 1-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ 1-2
28. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-0
29. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.3-0
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.2-1
31. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ .2-1
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ.0-1 
33. ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ .0-1
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ.2-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ .2-1
36. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ .3-3
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ.2-2
38. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010  2-1
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 0-1
40. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 0-0
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ  10-1
42. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ.1-0

 

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ.2-0
44. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  2-1
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ.1-0
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ2-2
47. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-6
48. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 5-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ .1-0
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ 
52. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ .2-1
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-2
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 6-1
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ .0-1
58. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ  3-3
59. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-1

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(17η αγωνιστική)

60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ .3-0
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ .0-1
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ  0-3
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2-1
64. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 6-0
65. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2-0