Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1-2.
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 4-0
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .3-0
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.0-1
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ.1-3
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.1-0
9. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ.2-1
10. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ.0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2-2.
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1-0
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 0-0
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ .2-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 3-0
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
17. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-4
18. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ. 3-0
20. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2-0
21. ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ 1-2
23. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ .5-0
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .0-0
25. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-1
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ 1-2
28. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-0
29. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ.3-0
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ.2-1
31. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ .2-1
32. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ.0-1
33. ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ .0-1
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ.2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ .2-1
36. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ .3-3
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ.2-2
38. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 2-1
39. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 0-1
40. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 0-0
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 10-1
42. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ.1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ.2-0
44. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2-1
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ.1-0
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ2-2
47. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-6
48. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 5-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ .1-0
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ
52. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ .2-1
55. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-2
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 6-1
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ .0-1
58. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ 3-3
59. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(17η αγωνιστική)
60. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ .3-0
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ .0-1
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 0-3
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 2-1
64. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 6-0
65. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2-0