Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

1. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 1-3
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1-1
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ.1-2
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ .2-1
6. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ .1-1
7. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2-0
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ. 1-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙ. 2-3
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ.1-0
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-0
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.1-1
13. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ.2-0
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ 1-1
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ.4-1
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ.2-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

17. ΠΟΨ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ..3-0
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ.1-2
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ..0-1
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ.2-1

21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ .1-2
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 1-0
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-0
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  0-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
25. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ.διακοπή.
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0

27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ.1-4

28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣ/ΡΙΟΥ 1-1
29. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-2
30. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 3-1
31. ΠΕΥΚΗ – ΒΥΡΩΝ,1-3
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-0.
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 7-0.

35. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ.5-1

36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010. 1-1.
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ.1-1
38. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 1-2
39. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 4-2
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 1-2

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

41. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ .4-1
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ  2-0
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ  4-2
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 2-4
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ 1-2
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.2-1
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ 0-1
49. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2-2
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 1-1
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ  1-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ  3-0
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΜΕΝΙΚΗ  1-2
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ 1-1
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ .1-1
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  3-1
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  2-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ  αναβολή
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ  0-2
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  0-1
61. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ  0-3
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ 2-0
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ  0-3

ΓΙΩΡΓΟΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ.