Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(22η αγωνιστική)
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-1
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-2
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/03/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 4-1
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-1
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-0
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-3
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/03/19 11:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-0
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-1
15. ΙΑΣΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-2
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-2

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

(22η αγωνιστική)

17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-0
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-2
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-3
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-2
28. ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-1
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-4
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-3
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
36. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/03/19 15:15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-1
38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-6
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
40. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/03/19 09:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-6
42. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-3
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
44. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 12:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
45. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 12:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 03/03/19 15:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
47. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-1
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/03/19 10:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
49. ΑΡΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-3
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/03/19 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 15:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/03/19 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-3
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-4
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/03/19 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/03/19 12:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
57. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/03/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-0
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/03/19 15:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-1
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/03/19 15:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-3
61. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/03/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
62. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/03/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-0
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/03/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-0