Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:30
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 15:30
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  3-1
7. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ  4-0
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-5
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:30
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 15:30
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  1-1
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1-0
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ 1-1
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙ. 1-0
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 
18. ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ  0-0
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  2-1
23. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 1-1
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 15:30
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-1
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1-0
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 4-2
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ  0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
33. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 15:30
40. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30
43. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/03/19 11:00
44. ΑΦΟΒΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/03/19 11:00
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/03/19 11:00
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/03/19 15:30
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30
49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/03/19 11:00
51. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 15:30
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 11:00
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/03/19 11:00
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 12:00
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/03/19 12:00
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 12:30
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 09:00
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 09:30
61. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 15:00
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 15:30
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30