Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ. 4-1
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 2-0
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ . 2-3
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ . 1-1
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ . 2-1
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  3-1
7. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ  4-0
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-5
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ. 1-0
7. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ . 1-2
8. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ   0-1
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ  1-1
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1-0
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ 1-1
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙ. 1-0
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
18. ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 4-0
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-0
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1
23. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-3
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-1
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-2
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
33. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ. 4-2
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-0
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 7-1
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-1
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-2
40. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
43. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/03/19 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-1
44. ΑΦΟΒΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/03/19 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-1
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-2
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
51. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 15:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/03/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 12:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/03/19 12:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 12:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
61. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-9
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 9-0

ΓΙΩΡΓΟΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ.