Α Κατηγορία 1ος Όμιλος   Σάββατο 23/03/19

(24η αγωνιστική)
1. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-1
2. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ . 2-2
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ. 2-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(24η αγωνιστική)

4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 0-0
5. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 2-0
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
7. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ . 1-2
8. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ . 4-2
9. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ . 1-2
10. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 1-2
11. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ . 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
12. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ  2-1
13. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ. 2-2
14. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ . 3-4
15. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ . 0-0
16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ. 0-0
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ. 2-3
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. 1-3
20. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ . 4-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
21. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ. 5-0
22. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ  4-1
23. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ  0-1
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
24. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ . 3-1
25. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ . 1-1
26. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  0-3
27. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ . 2-0
28. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ .2-0
29. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ.3-0
Το Πρόγραμμα-Διαιτητές      ΕΠΣΑ   Α΄-Β΄ Κατηγορίας Σ/Κ 23,24/03/19

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(24η αγωνιστική)

5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ  0-2
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ.0-2
7. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ .2-2
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ .3-0
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 0-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(24η αγωνιστική)

13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-3
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ .0-0
15. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 0-0
16. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ  0-0
17. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  2-0

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ .0-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
23. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-3
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ .4-2
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ 2-4
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
31. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ   0-2
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ 1-1
33. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
38. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ .0-1
39. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ .4-0
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 1-10
41. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 2-1

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 48ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ¨Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ

1. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Τετάρτη 10/04/19 18:00

Επόμενη Αγωνιστική 30,31-03

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/03/19 15:30
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 11:00
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 31/03/19 12:00
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:30
7. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 31/03/19 16:30
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:30

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 30/03/19 15:30
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/03/19 11:00
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:30
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30
17. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 16:30
23. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 31/03/19 16:30
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:30
25. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/03/19 16:30

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/03/19 15:30
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/03/19 15:30
28. ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/03/19 15:30
29. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 31/03/19 16:30
33. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/03/19 16:30

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

34. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/03/19 15:30
35. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/03/19 15:30
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 15:30
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/03/19 15:30
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 30/03/19 16:00
40. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 31/03/19 11:00
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/03/19 12:15

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

42. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30
43. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/03/19 10:00
44. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:00
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 31/03/19 11:00
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/03/19 11:00
47. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/03/19 13:30

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

48. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/03/19 15:30
49. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/03/19 15:30
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/03/19 15:30
51. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 31/03/19 11:00
52. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 31/03/19 16:30

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/03/19 15:30
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:00
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 31/03/19 11:00
56. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΡΟΥΦ Κυριακή 31/03/19 11:00
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 31/03/19 11:30
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/03/19 13:15