Πρόγραμμα ΕΠΣΑ Διαιτητές

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ. 3-1

2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ 2-3
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1-0
4. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-1 .
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ  3-2
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2-0

7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  0-2
8. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ.2-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 3-1
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-1
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1-0
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2-1
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΡΟΥΦ 2-1
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2-1
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  0-2
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 2-3

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 2-1
18. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2-4
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 1-0
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-1

21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2-3

22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ 5-2

23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2-1

24. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 4-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-2
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 3-1
27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ . 0-0
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-3
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0-3
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ.1-1
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ 3-2
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-2

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1-0
34. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 1-1
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5-2
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 0-0
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2-1
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ  1-4
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 0-2
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ  0-1
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ 3-1
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ  1-1
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ 3-0
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-3
46. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 3-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ  2-0
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-0
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ 0-3
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ  5-0
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ  3-5

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

52. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 4-1
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0-1
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 10-0
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 0-1
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ2-0

 57. Κρονος-Θεμιστοκλής 3-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

58. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ  2-1
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 1-4
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1-6
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ  0-0
62. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ 1-1
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 1-3

Διαιτητές Γήπεδα β’ κατηγορία επσα

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
18. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
24. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α.
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)

33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.
34. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 1