Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)

1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-3
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ  1-3
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ  2-0
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-0
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ  0-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  2-0
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3-1

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3-1

8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)

9. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ  1-0
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 1-2
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  5-0 
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ  1-1
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-3
14. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ .0-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1-0
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ  1-2

 ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)

17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ 1-0
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 0-0
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 5-0
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-6
21. ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ  1-2
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3-0
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-1
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)

25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-3
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ  2-1
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ  3-1
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 5-0
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 2-0
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ  0-1
31. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ.4-0
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ   1-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η Αγωνιστικής)

33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2-1
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 2-1
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 0-2
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  0-0
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ  1-0
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2-1
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 11-0
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2-4

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0-3
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0-5
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ 3-2
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ  3-1
45. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ  1-0
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  1-3

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0-6
48. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ  1-2
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1-5
50. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
51. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0-2
53. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ  2-2
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ  1-2
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-3
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ   1-0
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ 0-3

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστικής)

58.ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ  5-1

59.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ  3-8

60.ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 4-0

61.ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ 3-1

62.ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ  4-4

63.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ  3-2

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ  0-0