Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)

1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ . 2-1
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ . 0-2
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ . 6-3
4. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ. 2-1
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ . 1-0
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. 1-1
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ . 1-3

8. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ . 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ . 1-2
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ . 6-2
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΙΑΣΩΝ . 0-1
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ. 7-1
13. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ . 2-3
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ . 2-2
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ . 4-1
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ . 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ . 1-1
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 4-1
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-6
21. ΠΟΨ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 0-1
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ . 1-3
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
25. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ. 0-2
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 4-2
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 4-2
29. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 3-1
30. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ . 1-1
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι. 0-2
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 17-1
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-0
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-2
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ. 2-2
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ. 2-2
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ. 1-7
Γ΄Κατηγορία 1ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ . 1-0
Γ΄Κατηγορία 2ος Ομιλος play-off (3ου -4ου)
(1η αγωνιστική)
42. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ . 0-0
Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)
(1η αγωνιστική)
43. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΛΑΤΩΝ. 0-3
Γ΄Κατηγορία 4ος Ομιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
44. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ . 2-1