Σήμερα Δευτέρα έγινε η κλήρωση του 49ου Κυπέλλου της ΕΠΣΑ 02/09/19  .11:00πμ

Η κλήρωση των αγώνων της 1ης και 2ης φάσης του 49ου Κυπέλλου

Η ανακοίνωση της ΕΠΣΑ .

Η 1η φάση θα διεξαχθεί στις 7-8/9/2019 με την συμμετοχή των ομάδων της Β΄κατ, της Γ΄κατ, και των ομάδων των Ερασ. των ΠΑΕ των οποίων η συμμετοχή είναι προαιρετική.

Η 2η φάση θα διεξαχθεί στις 14-15/9/2019 με την συμμετοχή των ομάδων που θα προκριθούν από την 1η φάση.

Σάββατο 16:30′

ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός- Ατλας Κυψέλης

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Ορφέας Αιγάλεω- Λέοντες

ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου- Αγία Ελεούσα

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Λαύρα Αργυρούπολης- ΑΕ Μεταμόρφωσης

ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Κεραυνός Γλυφάδας- Αίμος Πετρούπολης

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Πεύκη- Λύκοι Χαϊδαρίου

ΡΟΥΦ: Βοτανικός- Πανιώνιος Καισαριανής

ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ: Ιεράπολη- Αρης Καλαμακίου

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Αναγέννηση Πετρούπολης- Δάφνη Αθηνών

ΤΡΑΧΩΝΩΝ: Πανιώνιος (ερασ.)- Γαλαξίας

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Εθνικός Αστέρας- ΑΕ Περιστερίου

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων- Καλαμάκι

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟΨ- Θρίαμβος Αθηνών

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Φωστήρας Καισαριανής- Δάσος Χαϊδαρίου

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Δάφνη Παλ.Φαλήρου- Ηρακλής Περιστερίου

ΚΥΨΕΛΗΣ:  Αθηναϊδα  – Κορωνίδα

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη- Νεοπεντελικός

ΓΟΥΔΗ: Αμπελόκηποι- Αγιος Θωμάς

Κυριακή

09:30′

ΚΥΨΕΛΗΣ: Πέρα Κλουμπ- Τερψιθέα

10:30′

ΥΜΗΤΤΟΥ: Προμηθέας- Ποσειδώνας Γλυφάδας

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: ΓΣ Καισαριανής- Διαγόρας Αιγάλεω

ΡΟΥΦ: Κεραμεικός- ΑΕ Ιλίου

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Ταταύλα- Αγιος Δημήτριος

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Θεμιστοκλής- Βριλήσσια

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: Νέα Σμύρνη- Παράδεισος

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: ΑΟΝΦ Ατταλος- Μαρούσι

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Τριφυλλιακός- ΠΑΣ Γαλάτσι

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ’: Κεραυνός Πετρούπολης- Ατρόμητος Χαλανδρίου

ΧΩΡΑΦΑΣ: Αμιλλα Περιστερίου- Αστέρας Ζωγράφου

12:30

ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός- Κολωνός

16:30

ΧΩΡΑΦΑΣ: Ανθούπολη- Ιλίσια 2004

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ: Κοψαχείλα- Αστέρας Χα’ι’δαρίου

ΒΥΡΩΝΑ: Δόξα Βύρωνος- Φοίνικας Περιστερίου

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης- Ατρόμητος Μεταμόρφωσης

ΚΥΨΕΛΗΣ: Δούρειος- Αστέρας Εξαρχείων

ΥΜΗΤΤΟΥ:Αρίωνας- Χαλκηδονικός

ΖΗΡΙΝΕΙΟ:Κηφισιά 2010- Βύρωνας

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α’: ΑΟΝ Αργυρούπολης- Μικρασιατικός

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α’: Αρης Χολαργού- Παγκράτι

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι- Πλάτωνας

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Κρόνος Αθηνών- Ελευθερούπολη

Τα ζευγάρια.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΙΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΒΥΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΟΨ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΛΑΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ