Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγη ώρα η κλήρωση για την Α’ κατηγορία των Αθηνών.

Στον 1ο όμιλος

  1. Χαραυγιακός
  2. Πετράλωνα
  3. Χολαργός
  4. Αγία Παρασκευή
  5. Αθηναϊκός
  6. Ολυμπιακός Λιοσιων
  7. Γ.Σ. Αργυρουπολης
  8. ΑΕ Ηράκλειο
  9. Νέα Ιωνία
  10. Ιάσονας
  11. Ήφαιστος Περιστερίου
  12. Άρης Πετρούπολης
  13. Θρίαμβος Χαϊδαρίου
  14. ΑΟ Περιστερίου
  15. Κένταυρος Βριλησσίων
  16. ΑΟ Μελισσίων

1ος  2ος  ομιλος

1ος ομιλος
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΙΑΣΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

    2ος  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ -ΔΙΑΝΑ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ- ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΘΥΕΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

το πρόγραμμα 2ου ομίλου  1η αγωνιστική

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ
———————————

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

1. Χαλάνδρι

2. Δόξα Βύρωνος

3. Φοίνικας Περιστερίου

4. ΑΕ Μεταμόρφωσης

5. ΑΟΝΦ Άτταλος

6. Αίμος Πετρούπολης

7. Βύρωνας

8. Εθνικός Αστέρας

9. Αλσούπολη

10. Λαύρα Αργυρούπολης

11. ΑΟΝΑ

12. Άρης Χολαργού

13. Ιεράπολη

14. Λύκοι Χαϊδαρίου

15. Άρης Καλαμακίου

16. ΑΕ Περιστερίου

2ος όμιλος

1. Μικρασιατικός

2. ΑΟ Ιλίου

3. Κοψαχείλα

4. Αθηναΐδα

5. Ατρόμητος Μεταμόρφωσης

6. Κολωνός

7. Παράδεισος

8. Αστέρας Ζωγράφου

9. Ελπίδα Αγίων Αναργύρων

10. Πεύκη

11. Ελευθερούπολη

12. Γκυζιακός

13. Ταταύλα

14. Νέα Σμύρνη

15. Πλάτωνας

16. Ορφέας Αιγάλεω

3ος όμιλος

1. Δάφνη Παλαιού Φαλήρου

2. Ανθούπολη

3. Αγία Ελεούσα

4. ΠΑΣ Γαλάτσι

5. ΠΟΨ

6. Άγιος Δημήτριος

7. Τερψιθέα

8. Άγιος Θωμάς

9. Ηρακλής Περιστερίου

10. Βριλήσσια

11. Κηφισιά 2010

12. Νεοπεντελικός

13. Κεραυνός Γλυφάδας

14. Αστέρας Εξαρχείων

15. Χαλκηδονικός

16. Δούρειος Κυψέλης

1ης αγωνιστική

1ος Όμιλος:

Χαλάνδρι – Ιεράπολη

Φοίνικας Περιστερίου – Δόξα Βύρωνος

ΑΕ Μεταμόρφωσης – Λύκοι Χαϊδαρίου

ΑΟΝΦ Άτταλος – Άρης Χολαργού

Εθνικός Αστέρας – ΑΟΝΑ

Αίμος Πετρούπολης – Λαύρα Αργυρούπολης

Βύρων – ΑΕ Περιστερίου

Αλσούπολη – Άρης Καλαμακίου

2ος Όμιλος:

Αθηναΐδα – Νέα Σμύρνη

Κολωνός – ΑΟ Μικρασιατικός

Ταταύλα – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων

Κοψαχείλα – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης

Παράδεισος – Πλάτων

ΑΟ Ιλίου – Γκυζιακός

Αστέρας Ζωγράφου – Ελευθερούπολη

Πεύκη – Ορφέας Αιγάλεω

3ος Όμιλος:

Αστέρας Εξαρχείων – Νεοπεντελικός

ΠΟΨ – Βριλήσσια

ΠΑΣ Γαλάτσι – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου

Τερψιθέα – Χαλκηδονικός

Κεραυνός Γλυφάδας – Ανθούπολη

Αγία Ελεούσα – Δούρειος

Άγιος Δημήτριος – Κηφισιά 2010

Ηρακλής Περιστεριού – Άγιος Θωμάς

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3 όμιλοι των 16 ομάδων.

1ος όμιλος

1. Θρίαμβος Αθηνών

2. Άμιλλα Περιστερίου

3. Χρυσούπολη

4. Πανιώνιος Καισαριανής

5. Ερμής Ηρακλείου

6. Γαλαξίας

7. Τριφυλλιακός

8. Αναγέννηση Πετρούπολης

9. Δάφνη Αθηνών

10. Μαρούσι

11. Λέοντες

12. Διαγόρας Αιγάλεω

13. Δάσος Χαϊδαρίου

14. Θύελλα Περιστερίου

15. Πράσινα Πουλιά

16. Πατήσια

2ος όμιλος

1. Ιλίσια 2004

2. Ατρόμητος Χαλανδρίου

3. Νίκη Αλίμου

4. Ιπποκράτης

5. Πέρα Κλουμπ

6. Άτλας Κυψέλης

7. ΓΣ Καισαριανής

8. Παγκράτι

9. Προμηθέας

10. Πανθησειακός

11. Αμπελόκηποι

12. Κρόνος Αθηνών

13. Φοίνικας Καλλιθέας

14. Ένωση Βοτανικού

15. Φωστήρας Καισαριανής

16. ΑΟ Κωφών

3ος όμιλος

1. Ποσειδώνας Γλυφάδας

2. Υμηττός

3. Ζέφυρος

4. Κεραμεικός

5. Καλαμάκι

6. Κεραυνός Πετρούπολης

7. ΑΕ Ιλίου

8. Αστέρας Χαϊδαρίου

9. Ίωνες Παλαιού Φαλήρου

10. Κορωνίδα

11. Αττικός

12. Αρίωνας

13. Άφοβος

14. Θεμιστοκλής

15. Λαρισαϊκός

16. Αίας Αθηνών

 

Γ’ κατηγορία

1η αγωνιστική

1ος Όμιλος:

Άμιλλα Περιστερίου – Διαγόρας

Γαλαξίας – Πατήσια

Χρυσούπολη – Πανιώνιος Καισαριανής

Θρίαμβος Αθηνών – Θύελλα Περιστερίου

Ερμής Ηρακλείου – Πράσινα Πουλιά

Αναγέννηση Πετρούπολης – Δάσος Χαϊδαρίου

Τριφυλλιακός – Μαρούσι

2ος Όμιλος:

ΑΟ Κωφών – Φοίνικας Καλλθέας

Πέρα Κλουμπ – Παγκράτι

Κρόνος Αθηνών – Προμηθέας

ΓΣ Καισαριανής – Άτλας Κυψέλης

Νίκη Αλίμου – Αμπελόκηποι

Ιλίσια 2004 – Ιπποκράτης

Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ένωση Βοτανικού

Πανθησειακός – Φωστήρας Καισαριανής

3ος Όμιλος:

Αστέρας Χαϊδαρίου- Ίωνες Παλαιού Φαλήρου

Άφοβος – Καλαμάκι

Ζέφυρος – Υμηττός

Αρίωνας – Θεμιστοκλής

Κορωνίδα – Αίας Αθηνών

Κεραυνός Πετρούπολης – Αττικός

ΑΕ Ιλίου – Κεραμεικός

Ποσειδώνας Γλυφάδας – Λαρισαϊκός