Αναλυτικά τα ζευγάρια γήπεδα. ώρα 16:30′

(1η αγωνιστική)

1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
2. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
3. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/09/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
4. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
5. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/09/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
6. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
7. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΨ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
8. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/09/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
9. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/09/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
10. ΒΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
11. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/09/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
12. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/09/19 10:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
13. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/09/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/09/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
15. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/09/19 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
16. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/09/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/09/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.
18. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
19. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/09/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
20. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ

2η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)

1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/09/19 16:30
2. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30
3. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/09/19 16:30
4. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30
5. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/09/19 16:30
6. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30
7. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΨ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/09/19 16:30
8. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/09/19 16:30
9. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/09/19 16:30
10. ΒΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/09/19 16:30
11. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/09/19 16:30
12. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/09/19 10:30
13. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/09/19 10:30
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/09/19 16:30
15. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/09/19 16:30
16. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/09/19 16:30
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/09/19 16:30
18. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/09/19 16:30
19. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/09/19 16:30
20. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/09/19 16:30