Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

27. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
28. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
29. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
30. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
32. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
33. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
34. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

35. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
36. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  αναβολή ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
37. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
38. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/09/19 12:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
39. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
40. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
41. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α.
42. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
44. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
45. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
46. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
47. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
48. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
49. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
50. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

51. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
52. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
53. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
54. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
55. ΠΕΥΚΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
56. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
57. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
58. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

59. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
60. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
61. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
62. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
63. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 22/09/19 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
65. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
.
66. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

67. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
68. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
69. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/09/19 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
70. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
71. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
72. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.
73. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
74. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

75. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
76. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
77. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
78. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
79. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
80. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 13:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
81. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
82. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)