Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
2. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1. ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 21/09/19 16:30
Διαιτητές:ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 
τα γκολ ΛΕΤΣΙ 2΄- ΒΕΛΛΗΣ  24΄.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Γιώργος Παρασκευαϊδης): Μανωλικίδης Βασιλείου, Οικονόμου, Λαζάρου, Φυσαράκης, Παπαδήμας, Χοτζάι, Βελλής, Ρούσσος (90’ Κοσμίδης), Ερέκι (9’ Μακραδήμας, 70’ Χύσα), Σκούμας.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αλβέρτος Παπαδάκης): Καταχανάκης, Σετελάρι, Μπλέτσας, Μπούζας, Βελέτζας, Κλωνάρης, Λέτσι, Ζιάμπρας, Θεοδώρου, Κόκκας (87’ Κουτσούκου), Νένδος (90’ Τρόκα)

3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
4. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. 2-0
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. Αναβλήθηκε
6. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-3
8. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-2
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-2
10. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
11. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-1
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
13. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
14. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-1
15. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-0
17. ΠΕΥΚΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
18. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
19. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-3
20. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
21. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
22. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 3-1
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
24. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-5
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 4-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
26. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-5