Α Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 2-3
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 0-0

3. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 29/09/19 00:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ  3-2
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ  4-1
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ  ΚΟΡΩΠΙΟΥ.0-0
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  3-0
8. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ –  ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚ. 1-1
Β Κατηγόρια
(2η αγωνιστική)

9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 1-1
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ  2-2
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ .2-0
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

1-0
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 1-2
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 1-5
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ  0-4
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ .1-1
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
9. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-6

Α Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

9. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

11. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 29/09/19 00:00
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/09/19 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.

13. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 29/09/19 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.

14. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 29/09/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.

15. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης Κυριακή 29/09/19 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

16. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Κυριακή 29/09/19 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.

Β Κατηγόρια
(2η αγωνιστική)

17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 28/09/19 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
18. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
19. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Δροσιάς Σάββατο 28/09/19 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
20. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 28/09/19 16:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
21. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
22. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Διονύσου Σάββατο 28/09/19 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
23. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 29/09/19 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
24. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 29/09/19 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)

25. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
26. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Καλυβίων Κυριακή 29/09/19 16:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
27. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αυλώνα Κυριακή 29/09/19 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
28. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Διώνης Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
29. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κερατέας Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
30. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 29/09/19 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
31. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ