Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
6. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
9. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
10. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.
14. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
15. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
16. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
17. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
18. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
19. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
21. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
23. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
24. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
25. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
26. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
27. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
28. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
29. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
31. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
32. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β.
33. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
34. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
35. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
36. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
39. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
40. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/10/19 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
42. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
44. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
46. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/10/19 10:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α.
47. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
48. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
49. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/10/19 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
50. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 13:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
51. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
52. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
55. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.
56. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
57. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
58. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
59. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
60. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
61. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 10:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
62. ΑΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
63. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
64. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/10/19 16:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
65. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/10/19 16:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
66. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
67. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ.