Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)

9. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών Σάββατο 05/10/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
10. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Σάββατο 05/10/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 05/10/19 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 06/10/19 00:00
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αναβύσσου Κυριακή 06/10/19 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
14. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 06/10/19 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 06/10/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
16. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 06/10/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Β Κατηγόρια
(3η αγωνιστική)

17. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 05/10/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
18. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καλάμου Σάββατο 05/10/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
19. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 05/10/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
20. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Σάββατο 05/10/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
21. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σταμάτας Κυριακή 06/10/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
22. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 06/10/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
23. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 06/10/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
24. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 06/10/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)

25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 05/10/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 05/10/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
27. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Καπανδριτίου Κυριακή 06/10/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
28. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Αγίας Άννας Κυριακή 06/10/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
29. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 06/10/19 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
30. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 06/10/19 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
31. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Βάρης Κυριακή 06/10/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)