οι Αγώνες του ΣαββατοΚύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ. 1-0
2. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ . 1-2
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ . 0-0
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ. 0-1
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 1-2
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ. 0-0
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΑΣΩΝ . 1-1
8. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ . 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ . 1-2
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ . 3-3
11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ. 0-2
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ. 1-3
13. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ . 1-0
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ. 2-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. 3-0
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ . 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ. 2-0
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ. 3-0
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ . 0-0
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ. 0-3
21. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ . 2-0
22. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ. 2-0
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ . 3-0
24. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ. 1-2
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ . 1-0
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ. 5-0
28. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ . 3-0
29. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΕΥΚΗ . 1-2
30. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ. 0-1
31. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ. 1-3
32. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ . 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
33. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 2-0
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ. 0-2
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ. 0-0
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ. 0-1
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ . 2-0
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ. 2-2
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ . 2-1
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ . 4-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-0
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/10/19 10:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α. 9-0
44. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
45. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-0
46. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/10/19 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-0
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 13:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 3-1
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-2
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-3
51. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ. 1-4
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-4
54. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-0
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
57. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-2
58. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 10:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-1
59. ΑΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 1-5
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/10/19 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 3-3
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/10/19 16:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 4-1
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/10/19 16:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-0
63. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/10/19 16:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 7-1
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/10/19 16:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-1