Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

1. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 19/10/19 16:00
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 16:00
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 16:00
20. ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
21. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
24. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00
28. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:15
29. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00
31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
32. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 16:15

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
34. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
35. ΠΟΨ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:15
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/10/19 11:00
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/10/19 16:00
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 16:00
44. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 11:00
45. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 13:30
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 14:00
47. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00
50. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 10:00
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 10:00
52. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/10/19 11:00
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 13:00
54. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 20/10/19 16:00
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00
56. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/10/19 16:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

57. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/10/19 16:00
58. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/10/19 10:30
59. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΩΝΕΣ Π