(5η αγωνιστική)
1. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦ. 1-2
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ . 0-3
3. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ  1-3

Β Κατηγόρια
(5η αγωνιστική)

4. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ  1-1
5. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ  Αετός. 1-1
6. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας Σάββατο 19/10/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
7. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 19/10/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 4-3
8. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 19/10/19 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 1-2
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-1

Α Κατηγορία

(5η αγωνιστική)
1. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 19/10/19 16:00
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/10/19 16:00

3. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 19/10/19 16:00

4. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/10/19 00:00

5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 20/10/19 16:00

6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/10/19 16:00

7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 20/10/19 16:00

8. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Αναβύσσου Κυριακή 20/10/19 16:00

 

Β Κατηγόρια

(5η αγωνιστική)
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 19/10/19 16:00
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καλάμου Σάββατο 19/10/19 16:00
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας Σάββατο 19/10/19 16:00
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 19/10/19 16:00
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 19/10/19 16:00
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 20/10/19 16:00
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/10/19 16:00
16. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 20/10/19 16:00
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 19/10/19 16:00
18. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βάρης Κυριακή 20/10/19 16:00
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 20/10/19 16:00
20. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 20/10/19 16:00
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/10/19 16:00
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 20/10/19 16:00

23. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 20/10/19 16:00